Al. Bohaterów Września 12, Warszawa slawek.fotek@gmail.com +48 793-385-490

Trener przygotowania motorycznego / Trener personalny – referencje

Bardzo dokładny trener, do każdej osoby podchodzi indywidualnie. Wszystkim osobom, które chcą zmienić swoje ciało i nastawienie do sportu gorąco polecam prace ze Sławkiem. Jest to wlasciwa osoba na odpowiednim miejscu.

Angelika,

Sławka poleciłabym każdemu :) Ćwiczenia są znacznie ciekawsze niż te do tej pory mi znane, treningi są zróżnicowane i dzięki Sławkowi mam pewność, że rzeczywiście przyniosą efekty tam gdzie są pożądane 😉 
Nie ma mowy bym robiła coś na pół gwizdka! Potwierdzam indywidualne podejście, profesjonalizm i dobrą atmosferę! Jestem bardzo zadowolona! Polecam, bo naprawdę warto! :)

Agnieszka,

Trenuję ze Sławkiem od 4 lat, chodziłem do niego na treningi grupowe i prywatne, funkcjonalne, siłowe i core'owe, i zawsze byłem zadowolony z efektów i profesjonalizmu Sławka. Jest jednym z tych trenerów, którzy szczególną uwagę przykładają do potrzeb swoich klientów. Polecam tego trenera 

Piotrek,

Błyskawiczny powrót do formy po ciąży, powrót do biegania po kontuzji-bez Sławka nie byłoby to możliwe. Całościowe, profesjonalne podejście, cierpliwość i elastyczność to cechy Sławka i treningu jaki oferuje. Właściwe wykonanie ćwiczeń gwarantuje efekt. Teraz to wiem. Sławek jak nikt inny do tej pory potrafi wszystko jasno określić, wytłumaczyć i udowodnić że ta praca ma sens. Poprawa kondycji trening ogólnorozwojowy potrzebny w każdej dyscyplinie sportu -tak, ale to nie wszystko. Przed tym wszystkim najważniejsze bezpieczeństwo, zdrowie podopiecznego i świadomość po co to wszytko. Gorąco polecam. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Ania,